PASAKYK TAIP

Simona Šara

9,98

Kai aistra – galinga tarsi cunamis, atsispirti neįmanoma… Lietuvių autorės Simonos Šaros audringa meilės ir neapykantos istorija

Pageidavimų sąrašą


Aprašymas

Praeities nuoskaudų, pykčio, intrigų ir neišsakytų žodžių vandenyne pasiklydę jausmai, nuostabūs Čikagos ir rytinės Amerikos pakrantės vaizdai, lyg cunamio banga kylanti įtampa – neįmanoma atsispirti šiam romanui… Nepraleiskite galimybės pirmieji pasinerti į lietuvių autorės Simonos Šaros debiutinį romaną PASAKYK TAIP, pasiruoškite audringai meilės ir neapykantos istorijai, kurios nepamiršite niekada.

Luka – kukli ir gera mergaitė, engiama vyresnio brolio ir sesers, kantriai vykdo tėvų reikalavimus. Bet… Netikėtai studentų mainų programa ištraukia ją iš namų rutinos ir nubloškia į Ameriką.

Ištrūkusi iš griežtų priežiūros gniaužtų mergina pradeda lukštenti savo kiautą: užguita lėliukė virsta puošniu drugeliu. Luka pasineria į kitokį gyvenimą – nauji draugai, naujos patirtys – gyvenimas, atrodo, šypsosi, bet vieną vakarą viskas vėl apvirsta aukštyn kojom, kai ji tampa prievartos auka.

Nors naktiniai košmarai drumsčia ramybę, Luka stengiasi atsigauti po patirto siaubo ir gyventi toliau. Merginą aplanko sėkmė: jai pasiūlo atlikti praktiką prestižinėje įmonėje. Tačiau vėl nemalonus netikėtumas – įmonės vadovės sūnus, tituluojamas geidžiamiausiu Čikagos jaunikiu, pasirodo esąs tas pats paslaptingasis prievartautojas…

Jaunuolių gyvenimai persipina, tačiau ar praeities nusikaltimas, prievarta, pyktis, intrigos ir melas netaps neįveikiama kliūtimi užgimusiems jausmams? Ar Lukai ir Aidenui lemta būti kartu?

Papildoma informacija

Autorius:

Simona Šara

Skaito:

Aldas Stulpinas

Leidėjas:

Klausykla

ISBN:

978-609-484-537-6

Tipas:

Audio knyga

Trukmė:

9 val. 55 min.

Kalba:

Lietuvių

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “PASAKYK TAIP”

Jums taip pat gali patikti…