SLAPTOJI NAUJŲJŲ LAIKŲ LIETUVOS ISTORIJA

Kęstutis Jaskelevičius

19,98

Skandalingas ir išsamus tyrimas – pirmųjų 30-ties atkurtos Nepriklausomybės metų politikos užkulisiai.

Pageidavimų sąrašą


Aprašymas

Rašyti pirmųjų 30-ies Nepriklausomybės metų istoriją – pavojinga užduotis. Dauguma jos herojų – vis dar gyvi. Dauguma aferų – vis dar aktualios. Tačiau būtent tokios misijos ėmėsi socialinių mokslų daktaras, buvęs Seimo biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Kęstutis Jaskelevičius. Apie politikos užkulisius – iš pirmųjų lūpų. Tvirtai ir aiškiai – ką buvo galima daryti kitaip?

Politikai, prezidentai, ministrai… Juos kasdien rodo per televiziją… Jie iškalbingi, žinomi ir įtakingi. Kieno labui jie veikia?
Ar Lietuva vis dar savarankiška valstybė? Kas atsakingi už viską, kas nutiko Lietuvoje per pirmuosius 30 atgautos Nepriklausomybės metų?
Skandalingi klausimai ir nepatogūs atsakymai knygoje, kuri netrukus sudrebins Lietuvos leidybos istoriją.

Knygoje, kurią skaitysite kaip politinį trilerį, apžvelgti valstybės kelio vingiai, kuriuos jai teko įveikti atkūrus Nepriklausomybę. Pažvelkite į mūsų naujųjų laikų istoriją plačiai atmerktomis akimis. Deja, visi faktai, aplinkybės ir vardai – neišgalvoti… Sužinokite, kaip, kas ir kodėl pasidalijo Lietuvą, dėl kurios Nepriklausomybės mes buvome pasiruošę aukoti gyvybę.
Nors per trisdešimtmetį nukeliavome toli, tačiau kiek fizinių ir dvasinių tautos ir valstybės išteklių iššvaistyta perniek dėl politinio pasipūtėliškumo ir profesinio neįgalumo?

Kokia praraja sukurta tarp skirtingų socialinių sluoksnių ir kaip smarkai suskaidyta ir supriešinta visuomenė?
Ši išsami ir nuosekli knyga, papildyta beveik 100 istorinių nuotraukų – mėginimas suvokti kuomet ir kodėl valstybė ėmė tolti nuo tautos ir piliečių.
Kada Lietuva tapo formaliu ir bejausmiu valdžios ir politikų veiklos produktu?

Papildoma informacija

Autorius:

Kęstutis Jaskelevičius

Skaito:

Aldas Stulpinas

Leidėjas:

Klausykla

Tipas:

Audio knyga

Trukmė:

16 val. 38 min.

Kalba:

Lietuvių

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “SLAPTOJI NAUJŲJŲ LAIKŲ LIETUVOS ISTORIJA”

Jums taip pat gali patikti…