MŪSIŠKIAI

Rūta Vanagaitė

9,98

Skandalingoji Rūtos Vanagaitės knyga, kuria atsisakė prekiauti knygynai!

Pageidavimų sąrašą

Prekės kodas 9786094845383 Categories, Žymos, ,

Aprašymas

MŪSIŠKIAI – knyga apie žudikus ir nužudytuosius. Apie lietuvius ir žydus. Apie tai, kas įvyko prieš 75 metus su mūsiškiais mūsų, Lietuvos, žemėje. Knyga pagrįsta Lietuvos istorikų įžvalgomis, žudikų išpažintimis, žudynių liudininkų pasakojimais ir pokalbiais su Lietuvos senoliais, tebegyvenančiais šalia žudynių vietų, kurias šią vasarą „kelionėje su priešu“, pasaulyje garsiu nacių medžiotoju Efraimu Zuroffu, aplankė autorė Rūta Vanagaitė. Nepraleiskite galimybės įsigyti knygos, kuri Lietuvoje sukėlė didžiulį skandalą – ją atsisakė prekiauti visi knygynai!

Rūta Vanagaitė – festivalio LIFE įkūrėja, teatrologė, renginių ir TV projektų prodiuserė, leidėja, politikė, rinkimų ir viešųjų ryšių specialistė, Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narė. 1993-aisiais net buvo įvertinta kaip Lietuvos metų moteris. Dviejų bestseleriais tapusių knygų PAREIGOS METAS ir NE BOBŲ VASARA, autorė.

Pirmoji Lietuvoje tokio pobūdžio knyga PAREIGOS METAS (2014 m.) tapo tikru pagalbininku ir atjaučiančiu draugu tiems, kuriuos netikėtai užgriuvo ar kurių netrukus laukia atsakomybė pasirūpinti senyvo amžiaus artimaisiais.

Antrojoje 2015 metais pasirodžiusioje ir didelio susidomėjimo sulaukusioje knygoje NE BOBŲ VASARA, autorė kalba apie laisvę būti savimi, o šiuo atveju – būtent moterimi. Ji aprašo tai, ką pačiai teko atrasti bei suprasti, susidūrus su nustatytomis visuomenės normomis, spraudžiančiomis individus į stereotipinius rėmus. Autorė nelaiko savęs tobulumo pavyzdžiu, tačiau viliasi, kad tai, ką ji sudėjo savose knygose kažkam taps įkvėpimo šaltiniu.

MŪSIŠKIAI – stiprios moters knyga stipriems. Tiems, kurie neužsimerkia prieš tiesą, tikėdamiesi, kad ji išnyks.

Papildoma informacija

Autorius:

Rūta Vanagaitė

Skaito:

Aldas Stulpinas

Leidėjas:

Klausykla

ISBN:

978-609-484-538-3

Tipas:

Audio knyga

Trukmė:

9 val. 3 min.

Kalba:

Lietuvių

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “MŪSIŠKIAI”

Jums taip pat gali patikti…