ATSAKINGA TĖVYSTĖ

Jūratė Bortkevičienė
(1 pirkėjo atsiliepimas)

9,98

Kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius – Nr. 1 populiariausia ir veiksmingiausia vaikų auklėjimo knyga Lietuvoje!

Pageidavimų sąrašą

Prekės kodas 9786094842948 Categories, , Žymos

Aprašymas

Ar norėtumėte, kad jūsų vaikas elgtųsi tinkamai? „TAIP“, – atsakytų absoliučiai visi tėvai, tačiau, kaip tą pasiekti, žinome ne visi. Auklėjimo rekomendacijų, metodų, patarimų yra tiek daug ir įvairių, kad išsirinkti tinkamiausią ir žinoti, kas labiausiai tinka jūsų šeimai, – sudėtinga.

Viskas bus kur kas paprasčiau, jei vadovausitės dviem kriterijais – meile ir atsakomybe, o šimtus taisyklių pakeisite keliomis auksinėmis – turėti kantrybės, skirti laiko, dėmesio ir pamėginti suprasti savo vaikus. Tai yra pagrindiniai atsakingos tėvystės principai, kuriais vadovautis ir siūlo šios knygos autorė – psichologė, edukologė, konferencijos „Atsakinga tėvystė“ idėjos sumanytoja ir organizatorė, trijų vaikų mama Jūratė Bortkevičienė.

Per patirtis, pažįstamas kiekvienam vaikus auginančiam žmogui, autorė atskleidžia, kaip kurti darnius, meile ir pagarba pagrįstus santykius su savo atžalomis. Tai paprasti ir veiksmingi patarimai, konkretūs žodžiai ir veiksmai, padedantys suprasti netinkamą vaikų elgesį, žaidimai ir gausybė pavyzdžių, kurie ne vienam tėvui atvers akis. Šioje knygoje naudingos informacijos ras ne tik tėveliai, bet ir seneliai ar pedagogai.

Skaitydami šią knygą sužinosite:

 • kaip spręsti konfliktines situacijas ir nuraminti vaiko emocines audras;
 • kokie drausminimo metodai efektyviausi;
 • kaip palengvinti vaiko adaptaciją darželyje;
 • kaip skatinti brolių ir seserų bendradarbiavimą, o ne konkurenciją;
 • kaip paruošti vaiką naujo šeimos nario atėjimui;
 • kaip ugdyti vaiko emocinį intelektą;
 • kaip kalbėti su vaikais, kad jie mus išgirstų ir suprastų;
 • kokie yra ikimokyklinio amžiaus vaikų raidos etapai ir kas jiems būdinga.

Gimus vaikui – kad ir kaip norėtume – instrukcijos prie jo pridėtos nebūna. Patys turime išsiaiškinti ir patirti, kas yra tėvystė, mokytis, tobulėti kartu su savo augančiu vaiku. Šioje knygoje pateikti patarimai, kuriuos galima taikyti nuo pat kūdikystės. Nors daugiausia kalbama apie ikimokyklinio amžiaus vaikus, visi nurodyti metodai tinka ir vyresniems. Juk ieškoti geresnio santykio su savo vaiku niekada ne vėlu! Ir nenusiminkite, jeigu nepasiseks iš pirmo karto. Pasitelkus kantrybę, humoro jausmą ir besąlygišką meilę jums tikrai pavyks!

Blogų vaikų nėra, yra tik netinkamas elgesys, kuris visada turi priežastį!

Papildoma informacija

Autorius:

Jūratė Bortkevičienė

Skaito:

Aldas Stulpinas

Leidėjas:

Klausykla

Tipas:

Audio knyga

Trukmė:

5 val. 46 min.

Kalba:

Lietuvių

ISBN:

978-609-484-294-8

1 atsiliepimas apie ATSAKINGA TĖVYSTĖ

 1. Greta (įsigijo produktą)

  Labai patiko šį knyga. Klausiau net 3 kartus ir dar klausysiu, kol išmoksiu teisingai kalbėti ir elgtis su savo vaikais.
  Tai knyga, kurią kiekvienas, auginantis ar ugdantis vaikus, turėtų perskaityti ar paklausyti. Kadangi autorė lietuvė, knygoje pateikti pavyzdžiai (konkretūs žodžiai, veiksmai ir t.t.) 100% atitinka mūsų elgesį ir sakomus žodžius vaikams, bei pateikti pavyzdžiai kiekvienai situacijai, kaip teisingai kalbėti ir elgtis.

Parašyti atsiliepimą

Jums taip pat gali patikti…