NUOSTABUS GYVENIMAS

Frank Martela

9,98

Taikliai ir su humoru pateikdamas atsakymus į svarbiausius gyvenimo klausimus pasaulyje pripažintas „laimės mokslininkas“ Frankas Martela siūlo skaitytojams knygą, kuri pakeis gyvenimą!

Pageidavimų sąrašą

Prekės kodas 9786094843280 Categories, , Žymos,

Aprašymas

Moksliškai, tačiau linksmai, įdomiai ir suprantamai, žongliruodamas svarbiausiomis istorinėmis, filosofinėmis ir psichologinėmis įžvalgomis Frankas Martela kviečia skaitytojus leistis į unikalią kelionę ieškant gyvenimo prasmės.

Kelionė prasideda XIX a., kai paaiškėja, kodėl žymus škotų autorius Thomas Carlyle‘is tapo pirmuoju asmeniu istorijoje, savo darbuose panaudojusiu visiems gerai pažįstamą frazę „gyvenimo prasmė“. T. Carlyle‘o ir rusų literatūros klasiko L. Tolstojaus gyvenimo istorijos – unikalaus žmogaus gyvenimo virsmo pavyzdžiai, apie kuriuos tiesiog privalo sužinoti kiekvienas!

Frankas Martela pateikia 4 tyrimais pagrįstus atsakymus, kaip atrasti gyvenimo prasmę ir ką daryti, kad gyvenimas taptų… NUOSTABUS!

  • Atraskite ryšį su pačiu savimi pasirinkę Jums reikšmingą veiklą;
  • Ieškokite sričių, kuriose galite augti ir panaudoti savo meistriškumą;
  • Užmegzkite tvirtą ryšį ir puoselėkite visaverčius santykius;
  • Padarykite kažką gero dėl kitų.

Šie keturi punktai neatrodo itin revoliucingi, tik neapsigaukite: paprastumas – jų stiprybė! Tai kertiniai visos žmonijos prasmingos egzistencijos akmenys, kuriais vadovaujantis Jūsų gyvenimas tikrai taps NUOSTABUS!

Papildoma informacija

Autorius:

Frank Martela

Skaito:

Aldas Stulpinas

Leidėjas:

Klausykla

Tipas:

Audio knyga

Trukmė:

3 val. 59 min.

Kalba:

Lietuvių

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “NUOSTABUS GYVENIMAS”

Jums taip pat gali patikti…