RASK SAVO ŽMOGŲ VITAMINĄ

Marian Rojas Estapé

11,98

TOBULAS PARTNERIS – šeimoje, poroje, tarp draugų ir kolegų – raskite savo žmogų vitaminą! Psichologijos mega bestseleris Europoje!

Pageidavimų sąrašą

Prekės kodas 9786094845772 Categories, Žymos,

Aprašymas

Raskite savo tobulą žmogų šeimoje, poroje, tarp draugų ir kolegų – tą, kuris išryškina geriausias jūsų savybes, įkvepia, palaiko ir taip stiprina Jūsų psichologinę sveikatą ir… gerina Jūsų imuninę sistemą! Bet ši knyga yra žymiai daugiau. Mega bestselerio Europoje autorė daktarė Marian Rojas Estapé padės Jums atrasti laimės formulę, grįsdama savo žodžius naujausiais moksliniais tyrimais – nuo vaikystės įtakos Jūsų šiandienos būsenoms iki laimės horomono oksitocino.

Kodėl kiekvieno iš mūsų aplinkoje yra žmonių, šalia kurių jaučiamės nepatogiai ir net kenčiame, ir kitokių – suteikiančių pasitikėjimo ir jau vien savo buvimu guodžiančių.

Kodėl yra žmonių, kurie linkę nuolat užmegzti sudėtingus ir skausmingus santykius.

Ar mes mylime taip, kaip esame mylimi?

Ar už pasitikėjimo, prisirišimo ir meilės slypi kokia nors chemija?

Kaip teisingai pasirinkti partnerį?

Esame sukurti gyventi šeimoje ir visuomenėje, palaikyti vieni kitus ir mylėti vienas kitą. Žmogaus laimė labai priklauso nuo gebėjimo palaikyti gerus santykius su supančiais žmonėmis. Šiandien daugelis iš mūsų nešiojamės emocines žaizdas, kurios trukdo sveikam santykiui su aplinka.

Raskite savo vitaminų asmenį, kuris padės suprasti ryšį su tėvais, vaikais, partneriu, draugais ir bendradarbiais, o jūs suprasite savo emocinę istoriją. Nes kai supranti save, pajunti palengvėjimą.

Daktarė Marian Rojas Estapé bestselerio KĄ DARYTI, KAD GERI DALYKAI NUTIKTŲ, kurio parduota 350 000 egzempliorių, autorė, padeda suprasti prisirišimą, vaikystę ir meilę moksliniu, psichologiniu ir žmogiškuoju požiūriu bei pasakoja apie pagrindinį laimės hormoną oksitociną.

Mielas skaitytojau, čia prasideda jaudinanti tavo gyvenimo kelionė. Autentiškumo ir dabartinės perspektyvos vedinas stebėk ir pažink, kaip bendrauji su aplinkiniais, rask atsakymus į kebliausius gyvenimo klausimus:

  • Jei domina fiziologinė ir biocheminė draugystės, motinystės arba meilės pusė, pradėkite skaityti nuo oksitocino skyriaus.
  • Įdomu sužinoti, kaip užgydyti žaizdas ir traumas, numaldyti vidinį kritiką ir stabilizuoti nuotaiką? Tuomet siūlau skaityti vitaminų terapiją.
  • Jeigu norite geriau suprasti poros santykius ar analizuoti santykių sunkumus, skaitykite apie poras.
  • Jeigu esate mama arba tėtis ir siekiate iš šio jaudinančio etapo išspausti kuo daugiau, skaitykite apie prieraišumą.
  • Galbūt jūsų artimųjų rate yra toksiškų žmonių? Rekomenduoju knygą pradėti nuo toksiškos asmenybės temos.
  • Įdomu gilintis į sekso ir XXI a. malonumų pasaulį? Siūlau skaityti skyrių apie malonumą.
  • Jei jūsų santykiai su tėvais sudėtingi, pasigilinkite į prieraišumo ir toksiškos asmenybės skyrius.
  • O jei domina įvairios temos, siūlau pradėti skaityti nuo pradžių. Kiekvienas skyrius – svarbus ir nuodugniai apsvarstytas.

Kad ir kokia būtų jūsų istorija ir biografija, nuoširdžiai tikiuosi, kad knyga jums padės priartėti prie savo pozityvumo užtaiso, paragins keblius santykius keisti į teigiamus ir įkvepiančius ryšius. – Dr. Marian Rojas Estapé

Marian Rojas Estapé – šios nuostabios knygos autorė – psichiatrė, turinti ilgametę patirtį, įgijusi medicinos ir chirurgijos daktaro laipsnį Navaros universitete.

Bendradarbiavimas labdaros projekte Kambodžoje apvertė jos gyvenimą aukštyn kojomis. Čia ji dirbo AFESIP (Acting for Women in Distressing Situations) – projekte, kuris rūpinasi ir užtikrina moterų ir mergaičių, nukentėjusių nuo prekybos žmonėmis ir sekso vergijos arba kurioms gresia pavojus, teisėmis. Susidomėjusi labdaros projektais ji persikėlė į JAV ir dirbo mokykloje Bronkse (Niujorkas), mokydama merginas iš skurdžių rajonų.

Nuo 2003 m. dirbo su vaikais ir jų tėvais, stengdamasi padėti tvarkytis su vaikystėje ir paauglystėje kylančiomis problemomis. 2012 m. dirbo ligoninėje Londone, studijavo pirmuosius psichozės epizodus ir somatizacijos sutrikimus.

Šiuo metu dirba Madride, Ispanijos psichiatrinių tyrimų institute, daugiausia dėmesio skirdama nerimo, depresijos, asmenybės sutrikimų, elgesio sutrikimų turinčių žmonių gydymui, šeimos terapijai.

Papildoma informacija

Autorius:

Marian Rojas Estapé

Skaito:

Aldas Stulpinas

Leidėjas:

Klausykla

ISBN:

978-609-484-577-2

Tipas:

Audio knyga

Trukmė:

7 val. 37 min.

Kalba:

Lietuvių

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “RASK SAVO ŽMOGŲ VITAMINĄ”

Jums taip pat gali patikti…