X
X
Atgal į viršų
X
X
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus.  Privatumo taisyklės ir slapukų politika
X

Kaip įsigyti audio knygą?

Tai – visiškai paprasta! Užtruksite iki 2 min, kol Jūsų išsirinkta knyga atsidurs Jūsų telefone, o ją klausyti galėsite bet kada ir bet kur!

Jums tereikia:

  1. Išsirinkti knygą Klausykla.lt elektroninėje audio knygų parduotuvėje.

  2. Susikurti paskyrą (30 sekundžių) ir įsigyti knygą, apmokant Jums patogiu būdu (45 sekundės).

  3. Atsisiųsti Klausykla NEMOKAMĄ programėlę iš Apple App Store (Apple įrenginiams) ir Google Play (Android įrenginiams) (45 sekundės). SVARBU! Nepamirškite – audio knygos įsigyti mobiliąja programėle NEGALIMA: pirmiausia, turite ją įsigyti Klausykla.lt, o programėlę naudoti patogiam knygų ir jų ištraukų klausymui!

  4. Prisijungti prie mobiliosios programėlės naudojant TUOS PAČIUS prisijungimus kaip ir Klausykla.lt  audio knygų parduotuvėje (15 sekundžių).

  5. Apatiniame meniu spustelti “My tracks” (15 sekundžių) – įsigyta knyga AUTOMATIŠKAI atsidurs Jūsų profilyje mobiliojoje programėlėje, kur ją galėsite klausytis, sustabdyti ar pakartoti Jus patogiu metu ir vietoje!

 

Turite klausimų?
Rašykite pagalba@klausykla.lt arba skambinkite telefonu +37064034448 (I-VI 9-19 val.)

    

Apie mus

Klausykla.lt – lietuviškų audio knygų parduotuvė, įkurta 2022 metais. Čia rasite populiariausias saviugdos ir motyvacines knygas, Jūsų laukia meilės romanai, detektyvai, knygų klasika ir istorijos įdomybės. Nemokamos audio knygos kiekvieną mėnesį – mūsų dovana savo klausytojams!

Atsisiųskite nemokamą programėlę:

    

Rekvizitai

UAB Klausykla
Įm. k. 305658756
Adresas: V. Nagevičiaus g. 3
LT-08237, Vilnius
Lietuva

Klientų pagalbos telefonas:

+37064034448
pagalba@klausykla.lt

Visos teisės saugomos © 2023 UAB Klausykla | Klausykla.lt

    

Visos teisės saugomos © 2022 UAB Klausykla