LOZORIUS

Lars Kepler

12,98

Septintasis detektyvo Jono Linos serijos šedevras.

Pageidavimų sąrašą

Prekės kodas 9786094843105 Categories, , Žymos,

Aprašymas

Visi galvojo, kad jis žuvęs… Bet žmogžudystės vėl prasidėjo. 15 milijonų egzempliorių knygų šioje serijoje pardavęs švedų detektyvo superžvaigždė Lars Kepler pristato septintąjį detektyvo Jono Linos serijos šedevrą LOZORIUS.

Pats žiauriausias Švedijos serijinis žudikas Jurekas Walteris prieš keletą metų mirė nuo šautinių žaizdų. Nors policija jo kūno taip ir nesurado, ėmėsi kitų darbų ir spėjo pamiršti, kokį pragarą jiems teko išgyventi.

Tačiau ramybė truko neilgai…

Europoje vėl ima siautėti nevaldomas ir nepaprastai žiaurus žudikas, o pėdsakai užtikrintai veda prie detektyvo Jono Linos. Kažkas nori jam pasiųsti svarbią žinutę… Ar tik ne tas, kuris prisikėlė iš numirusiųjų?

Detektyvas Jonas Lina įsitikinęs – baisiausias košmaras virsta tikrove. Vyras, kuris išdraskė Jono šeimą sugrįžo, kad pabaigtų savo kruviną darbą…

Kai Jono partnerė randama užrakinta po žeme užkastame karste, detektyvas Jonas Lina turi priimti kraują stingdantį sprendimą – palikti ją mirti ar žengti tiesiai į spąstus žmogaus, kurio vienintelio jis kada nors bijojo.

Prasideda nuožmios lenktynės su greitai senkančiu laiku…

Papildoma informacija

Autorius:

Lars Kepler

Skaito:

Aldas Stulpinas

Leidėjas:

Klausykla

Tipas:

Audio knyga

Trukmė:

15 val. 0 min.

Kalba:

Lietuvių

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “LOZORIUS”

Jums taip pat gali patikti…