NARCIZAI TARP MŪSŲ

Thomas Erikson

9,98

NARCIZAI TARP MŪSŲ: pasaulinio bestselerio 50 šalių APLINK MANE – VIEN TIK IDIOTAI autoriaus naujausia knyga!

Pageidavimų sąrašą

Prekės kodas 9786094844690 Categories, , Žymos, ,

Aprašymas

Kaip akimirksniu atpažinti, išvengti, o susidūrus apsaugoti save ir savo gyvenimą nuo itin toksiškų žmonių – narcizų? Garsusis žmonių elgesio specialistas Thomas Eriksonas naujausioje, jau penktoje savo knygoje tyrinėja pernelyg mylinčių save ir perdėtai egoistiškų žmonių – narcizų – elgesį, bei pataria kaip bendrauti su žmonėmis, kuriems jie – patys svarbiausi pasaulyje.

NARCIZAI TARP MŪSŲ – tai penktoji Thomo Eriksono knyga, pratęsianti pasaulinės sėkmės sulaukusią seriją APLINK MANE – VIEN TIK IDIOTAI, APLINK MANE – VIEN TIK PSICHOPATAI bei MANO BOSAS – IDIOTAS/MANO DARBUOTOJAI – IDIOTAI.

Ar esate susidūrę su narcizu savo gyvenime? Ar pastebėjote, kaip vargina nuolatinis jo dėmesio troškimas, amžinas įsitikinimas, kad jis visada teisus (nors yra akivaizdžiai priešingai), beatodairiškas siekis daryti tai, ką nori, ignoruojant pasekmes, ir gluminantis noras viską ir visada kontroliuoti?

Naujausioje ir labiausiai provokuojančioje savo knygoje NARCIZAI TARP MŪSŲ Thomas Eriksonas padės jums ne tik išsaugoti sveiką protą, bet ir suvokti, kaip reikia elgtis, susidūrus su narcizu, bei ką daryti, kad šiame procese išliktumėte laimėtojas (patikėkite, tai nėra lengva!). Narcizai – vienas pavojingiausių žmonių tipų, o šiuolaikinis pasaulis, atrodo, nenustoja skatinęs jų blogąsias savybes.

NARCIZAI TARP MŪSŲ – praktiška, tiksli ir žaisminga knyga, kuri padės jums atpažinti narcizus ir gyventi laimingesnį ir sėkmingesnį gyvenimą.

Knygoje tiksliai įvardijami narcisistinio elgesio požymiai ir aptariamos tokio elgesio pasekmės – tiek atskiram asmeniui, tiek visuomenei:

  • Kaip tampama narcizu?
  • Kaip gyventi su narcizu?
  • Kaip žinodami savo psichologinį tipą galite susidoroti su narcizu, kai jis atsiranda jūsų gyvenime?

Šmaikščių ir taiklių žmonių elgesio apibūdinimų dėka visos Thomo Eriksono knygos sulaukė fenomenalaus susidomėjimo ir tapo bestseleriais daugybėje šalių.

„Jie gali be paliovos kalbėti apie save, garsiai skelbti visam pasauliui apie savo neįtikėtinas žinias, įgūdžius, patirtį ir pasiekimus. Jie jaučia turintys teisę (ir privilegiją) iš gyvenimo gauti visa, kas geriausia. Jie laiko save geresniais, patrauklesniais ir sėkmingesniais už kitus. Jie kasdien daro šimtus asmenukių ir kruopščiai stengiasi išsirinkti pačią geriausią, o tada siaubingai įtūžta, jei nesulaukia tiek patiktukų, kiek, jų nuomone, yra verti. Tai žmonės, kurie visada stengiasi atrodyti madingi, nori būti matomi bet kokia kaina ir, atrodo, padarys praktiškai bet ką, kad kaip nors išsiskirtų iš kitų. Jie susierzina, jei sėkmė, kurios tikėjosi, taip ir nevirsta realybe, ir ima garsiai inkšti kaskart, kai viskas nesiklosto taip, kaip jie norėjo. Galima pagalvoti, kad tokie žmonės – jokia naujiena. Anksčiau tyliai sau pagalvodavome: Koks mulkis! O šiandien susidūręs su tokiu elgesiu retas kuris bent antakį kilsteli. Toks elgesys jau yra tapęs visiška norma.“ – Thomas Erikson

Thomas Eriksonas – žmonių elgesio specialistas, kriminalinių romanų autorius ir lyderystės treneris. Daugelį metų specializuojasi organizacijų elgesio tyrimuose ir konsultuoja stambiausias Švedijos kompanijas. Žmonių elgesį ir manipuliacijas nagrinėjančios jo knygos APLINK MANE – VIEN TIK IDIOTAI ir APLINK MANE – VIEN TIK PSICHOPATAI tapo sensacija Švedijoje ir visoje Skandinavijoje, o netrukus užkariavo ir visą pasaulį. 2019 m. knyga APLINK MANE – VIEN TIK IDIOTAI buvo išleista beveik 40 kalbų daugiau nei 1,5 mln. egzempliorių tiražu ir kas mėnesį pasirodydavo nauja kalba, įskaitant – japonų.

Papildoma informacija

Autorius:

Thomas Erikson

Skaito:

Aldas Stulpinas

Leidėjas:

Klausykla

ISBN:

978-609-484-469-0

Tipas:

Audio knyga

Trukmė:

8 val. 59 min.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “NARCIZAI TARP MŪSŲ”

Jums taip pat gali patikti…