WIM HOF METODAS

Wim Hof

14,98

Praplėskite savo žmogiškųjų galimybių ribas su revoliuciniu pasauliniu bestseleriu!

Pageidavimų sąrašą

Prekės kodas 9786094843518 Categories, Žymos, ,

Aprašymas

Jūs “perrašysite” savo kūno programą – nebebijosite šalčio, džiaugsitės geležine sveikata, o bet kokios kliūtys gyvenime taps lengvai įveikiamos. Revoliucinis šedevras apie žmogaus kūną ir žmogiškųjų galimybių ribų praplėtimą atvers Jums duris į naują gyvenimą!

Wimas Hofas siunčia žinutę kiekvienam iš mūsų – žmogus iš tikrųjų gali padaryti tai, kas atrodo neįmanoma. Galima įveikti ligas, pagerinti psichologinę būseną ir kontroliuoti streso dirgiklius. Wimo Hofo metodas padeda išlaisvinti vidinį potencialą, kurį turėtų išnaudoti kiekvienas – jaunas ir senas, sveikas ir sergantis.

Išbandydamas save ir remdamasis mokslinėmis studijomis Wimas Hofas sukūrė paprastą, tačiau labai efektyvų būdą, kaip stimuliuoti fiziologinius procesus ir atrasti tokias galias, kurios kartais atrodo antžmogiškos. Tai – šalčio terapija + nesudėtingi kvėpavimo pratimai. Jo sistemą pasaulyje šiuo metu taiko milijonai žmonių, kasdien pastebėdami neįtikėtinus sveikatos pokyčius. Jų efektyvumą išbandė ir mokslininkai, specialiai suleisdami Wimui Hofui ir kitiems savanoriams virusų, kurie turėjo sukelti uždegimą – jų imunitetas 100 % susidorojo su iššūkiu!

3 svarbiausi mediciniškai patvirtinti punktai:

  • Šalčio terapija: šalčio galią galima panaudoti riebalų deginimui, imuninės sistemos sužadinimui, geresniam miegui ir žvalesnei nuotaikai.
  • Kvėpavimas: moksliškai patvirtintos kvėpavimo technikos suteikia daugiau energijos, detoksikuoja kūną, sumažina stresą ir subalansuoja nervų sistemą.
  • Minčių koncentracija: įvairūs meditacijos būdai padeda kontroliuoti fiziologinius procesus ir išlaisvinti vidines galias.

Knygoje WIM HOF METODAS autorius dalijasi unikalia gyvenimo patirtimi ir ypatinga sveikatos gerinimo metodika, kuri padeda “perrašyti” žmogaus DNR – mėgausitės stipresne psichika, geresne sveikata ir akivaizdžiai pagerėjusiu gyvenimu! Ištverti ekstremalią temperatūrą, pagerinti pasaulio Guinnesso rekordus, basomis nubėgti maratoną per dykumas ir ledynus – Wimas Hofas įrodė, kad viskas įmanoma!

„Praktikuodami šį metodą jūs sužadinsite savo vidines galias ir galėsite kontroliuoti likimą!“ – Wimas Hofas

Papildoma informacija

Autorius:

Wim Hof

Skaito:

Aldas Stulpinas

Leidėjas:

Klausykla

Tipas:

Audio knyga

Kalba:

Lietuvių

ISBN:

978-609-484-351-8

Trukmė:

6 val. 52 min.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “WIM HOF METODAS”

Jums taip pat gali patikti…