ŽMOGŽUDYSTĖ RYTŲ EKSPRESE

Agatha Christie

9,98

Vienas garsiausių Agathos Christie romanų, kuriame savo talentą atskleidžia geriausias pasaulyje detektyvas – Erkiulis Puaro!

Pageidavimų sąrašą

Prekės kodas 9786094846434 Categories, , , Žymos,

Aprašymas

Vos po vidurnakčio garsusis Rytų ekspresas priverstas sustoti kalnuose dėl sniego pūgos. Kiek neįprasta, kad šiuo metų laiku prabangiame vagone nėra nei vienos laisvos vietos – traukinys stebėtinai pilnas. Tačiau ryte paaiškėja, kad jame liko vienu keleiviu mažiau – savo kupė randamas negyvas milijonierius amerikietis Retčetas. Jo kūne – dvylika durtinių žaizdų, o kupė durys užrakintos iš vidaus. Be jokios abejonės, vienas iš traukinio keleivių yra žudikas.

Užpustytuose Balkanuose kartu su traukinio keleiviais atskirtas nuo pasaulio detektyvas Erkiulis Puaro turi išsiaiškinti, kuris iš daugybės mirusiojo priešų jį nudūrė, kol žudikas nenusprendė smogti vėl…

„Neįmanomi dalykai nutikti negali. Vadinasi, egzistuoja aplinkybės, kuriomis neįmanoma tampa įmanoma.“ – Erkiulis Puaro

Agatha Christie (1890 m. rugsėjo 15 d. – 1976 m. sausio 12 d.) – visų laikų daugiausia publikuojama autorė, kurios knygų tiražus pralenkė tik Biblija ir Šekspyro leidimai. Jos knygų parduota daugiau nei milijardas egzempliorių anglų kalba ir daugiau nei milijardas užsienio kalbomis. Detektyvo karalienė mirė 1976 m., po šešis dešimtmečius trukusios vaisingo kūrybinio darbo.

1970 m. UNESCO paskelbė A. Christie leidžiamiausia autore pasaulyje. UNESCO sprendimu 1991 m. buvo paskelbti Agathos Christie metais. 1971 m. Agatha Christie apdovanota Britų imperijos ordinu.

Agatha Christie puikiai išmanė skaitytojų intrigavimo ir klaidinimo meną, sumaniai sugriaudavo savo pačios skaitytojui įteigtą nuomonę apie nusikaltėlio asmenybę, nusikaltimo motyvą, vietą, laiką ir netgi priversdavo suabejoti – tai nusikaltimas ar visgi ne. Visi jos personažai yra galimi įtariamieji.

Iš viso Agatha Christie parašė 66 romanus ir 14 trumpų apsakymų, daugiau nei tuziną pjesių. Garsiausia jos sukurta pjesė „Pelėkautai“ pirmą kartą buvo suvaidinta 1952 m. ir yra ilgiausiai statomas vaidinimas teatro istorijoje.

Papildoma informacija

Autorius:

Agatha Christie

Leidėjas:

Klausykla

ISBN:

978-609-484-643-4

Tipas:

Audio knyga

Trukmė:

8 val. 23 min.

Kalba:

Lietuvių

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “ŽMOGŽUDYSTĖ RYTŲ EKSPRESE”

Jums taip pat gali patikti…