ALISA STEBUKLŲ ŠALYJE

Lewis Carroll

4,98

Leiskitės į nepakartojamą Stebuklų šalį kartu su smalsiąja Alisa, tvankią vasaros popietę nusekusia paskui kalbantį Baltąjį Triušį, kuris nuolat visur vėluoja, nes… jo laikrodžio rodyklės sukasi į priešingą pusę!

Pageidavimų sąrašą

Prekės kodas 9786094844300 Categories, , Žymos,

Aprašymas

Pasaka ALISA STEBUKLŲ ŠALYJE – tai kelionė į džiugią vaikystę ir saulės nutviekstas minties skrydžio erdves su niekada nesibaigiančiomis Skrybėliaus ir Zuikio Pakluikio arbatėlėmis, gudria Češyro katino šypsena be paties katino, po pasaulį, pilną keisčiausių personažų ir dar keistesnių įvykių. Kas nutinka atsikandus gardaus pyragėlio ar atsigėrus iš buteliuko su užrašu „Išgerk mane“? Ar įmanoma įveikti pačią Širdžių Karalienę kroketo varžybose, kur rutuliukai yra gyvi ežiai, o lazdos – gyvi flamingai? Ir kaipgi baigsis keisčiausias kada nors vykęs teismas dėl dingusių pyragėlių?

„Vienintelis Lewisas Carrollis sugebėjo sukurti tokį fantastinį pasaulį, kokį gali įsivaizduoti tik vaikai. Ir tai privertė mus juoktis taip, kaip tik vaikai moka juoktis.“

Anglų rašytojo Lewiso Carrollo (1832–1898) vaizduotėje gimęs kūrinys jau daugiau nei 150 metų yra viena nuostabiausių istorijų, žavinčių tiek vaikus, tiek suaugusiuosius. Tiek vieni, tiek kiti žavisi nonsensu, sąmojais ir juokais, šmaikščiu žodžių žaismu, galvosūkiais ir mįslėmis, stebisi keistenybėmis ir iš visos širdies mėgaujasi fantastiškais Alisos nuotykiais.

Papildoma informacija

Autorius:

Charles Dickens

Skaito:

Aldas Stulpinas

Leidėjas:

Klausykla

ISBN:

978-609-484-430-0

Tipas:

Audio knyga

Trukmė:

3 val. 15 min.

Kalba:

Lietuvių

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “ALISA STEBUKLŲ ŠALYJE”

Jums taip pat gali patikti…