IŠ TAMSOS Į ŠVIESĄ. SIELOS PROGIEDRULIAI

Lev Tolstoj, Rabindranath Tagore

7,48

Du genijai – viena knyga. Pirmą kartą lietuviškai per beveik 100 metų – Levo Tolstojaus ir Rabindranato Tagorės išmintingos ir dvasingos istorijos, kurios padės sugrąžinti vidinę harmoniją

Pageidavimų sąrašą

Prekės kodas 9786094843549 Categories, , Žymos

Aprašymas

„Be tiesumo negali būti ir gėrio.“ – Levas Tolstojus

Du literatūros genijai – Levas Tolstojus ir Rabindranatas Tagorė – vieni iš vos kelių pasaulyje, kurių talentas apėmė visus literatūros žanrus – nuo eilių ir trumpų apsakymų iki epinių romanų.

Jų kūriniai skaitomi daugiau kaip šimtmetį, bet idėjos nepraranda aktualumo: kiekvienas žmogus yra pajėgus tapti laimingas, o per kiekvieną iš jų gali tapti laiminga visa žmonija. Tiesiog reikia noro ir laiko pagalvoti apie sielą ir gyventi nesivadovaujant melu.

Visos istorijos, parašytos XIX amžiaus pabaigoje – XX amžiaus pradžioje kelia tuos pačius amžinus klausimus, į kuriuos žmonija iki šiol stengiasi atsakyti: santykio tarp gyvybės ir mirties, meilės ir pareigos bei šeimos, savanaudiškumo ir pasiaukojimo, religijos ir tikėjimo.

Šioje knygoje rasite apsakymų, pasakojimų ir pasakėčių – kūrinių sielai – savitų esė ir tikrų išminties perlų, sužadinančių kilniausius jausmus ir sugrąžinančių vidinę harmoniją.

„Mes klaidingai perskaitome pasaulį ir sakome, kad jis mus nuvilia.“ – Rabindranatas Tagorė

Papildoma informacija

Autorius:

Lev Tolstoj, Rabindranath Tagore

Skaito:

Aldas Stulpinas

Leidėjas:

Klausykla

Tipas:

Audio knyga

Kalba:

Lietuvių

ISBN:

978-609-484-354-9

Trukmė:

4 val. 58 min.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “IŠ TAMSOS Į ŠVIESĄ. SIELOS PROGIEDRULIAI”

Jums taip pat gali patikti…