HAGAKURĖ

Yamamoto Tsunetomo

9,98

Slaptoji samurajų knyga visiems, kurie siekia perprasti ir išsiugdyti tikro kovotojo dvasią

Pageidavimų sąrašą

Prekės kodas 9786094845727 Categories, , , Žymos

Aprašymas

Išsiugdykite savyje tikro kovotojo dvasią! HAGAKURĖ (arba Lapų šešėlyje) yra knyga, iš esmės paveikusi mįslingą Japonijos minties raidą. Tai mitais apipintų Tekančios Saulės šalies karių – samurajų – mokymo vadovas ir elgesio kodeksas puoselėjantiems tikrąją bušido dvasią – Kario kelią. Šimtmečiais HAGAKURĖ buvo įslaptintas kūrinys – dabar su juo gali susipažinti visi, kurie siekia perprasti ir išsiugdyti tikro kovotojo dvasią.

Ištraukos iš Hagakurės buvo panaudotos kultiniu tapusiame filme Šuo vaiduoklis. Samurajaus kelias (1999), kurį sukūrė nepriklausomas kino režisierius Jimas Jarmuschas. Knyga kaip pagrindinis japoniškos dvasios pažinimo instrumentas minima ir populiariame filme Paskutinis samurajus (2003) su Tomu Cruise’u.

Yamamoto Tsunetomo (1659–1719) buvo Sagos klano samurajus, kuris vėliau pasitraukė į nuošalią buveinę netoli Sagos pilies Kiūšiū saloje. Šitaip pasielgti jį privertė draudimas nusižudyti, mirus šeimininkui Nabeshimai Mitsushige. Čia per septynerius metus gimė Hagakurė, slaptoji samurajų knyga.

Papildoma informacija

Autorius:

Yamamoto Tsunetomo

Skaito:

Aldas Stulpinas

Leidėjas:

Klausykla

ISBN:

978-609-484-572-7

Tipas:

Audio knyga

Trukmė:

4 val. 47 min.

Kalba:

Lietuvių

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “HAGAKURĖ”

Jums taip pat gali patikti…