SPRAGTUKAS IR PELIŲ KARALIUS

Ernst Theodor Amadeus Hoffmann

7,48

Viena gražiausių visų laikų pasakų sužavės ne tik kiekvieną nekantriai šv. Kalėdų laukiantį vaiką, bet ir visus suaugusiuosius, kurie mielai leistųsi į nepaprastus Spragtuko nuotykius! Ar pavyks jam įveikti negailestingąjį pelių karalių?

Pageidavimų sąrašą

Prekės kodas 9786094844645 Categories, , Žymos,

Aprašymas

Šokoladu ir cinamonu kvepiantį Šv. Kalėdų vakarą po nuostabiai išpuošta eglute Marija Štalbaum pastebi keistą dovaną – mažą žmogutį trumpomis kojomis, pernelyg didele galva, balta barzda ir labai malonia šypsena. Tai Spragtukas!

Deja, betraiškydamas riešutus Spragtukas sulūžta. Vėlų vakarą Marija, susižavėjusi nauju žaislu, paguldo jį į lėlės lovą – juk jis sužeistas…

Staiga, laikrodžiui išmušus vidurnaktį, pasigirsta triukšmas. Išsigandusi Marija išvysta būrį atgrasių pelių, kurioms vadovauja didžiulė pelė su septyniomis karūnomis – pelių karalius. Mergaitės nuostabai, kovai su pelėmis atgyja visi žaislai, o jiems vadovauja sužeistasis Spragtukas.

Taip prasideda drąsuolio Spragtuko ir negailestingojo pelių karaliaus kova, kurios centre atsiduria Marija. Jai lemta atskleisti didžiausią paslaptį: Spragtukas – tai užburtas princas! Burtai lengvai neišsisklaido, todėl atvėrus vartus į pasakišką fantazijos karalystę Marijai ir Spragtukui tenka patirti kvapą gniaužiančių išbandymų ir neįtikėtinų nuotykių.

„Hoffmanno pasakų grožis atima žadą.“ – kompozitorius Robertas Schumannas

Ernsto Theodoro Amadeuso Hoffmanno 1816 m. sukurtas SPRAGTUKAS IR PELIŲ KARALIUS – tai viena gražiausių visų laikų pasakų. Ji daugybę kartų buvo ekranizuota, kompozitorius Piotras Čaikovskis pagal ją sukūrė nuostabųjį baletą, statomą visame pasaulyje. SPRAGTUKAS IR PELIŲ KARALIUS – jautri ir išmintinga, vaizduotę žadinanti, magiška pasaka, kuri sužavės bet kurio amžiaus skaitytojus.

Papildoma informacija

Autorius:

Ernst Theodor Amadeus Hoffmann

Skaito:

Aldas Stulpinas

Leidėjas:

Klausykla

ISBN:

978-609-484-464-5

Tipas:

Audio knyga

Trukmė:

2 val. 32 min.

Kalba:

Lietuvių

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “SPRAGTUKAS IR PELIŲ KARALIUS”

Jums taip pat gali patikti…