BASKERVILIŲ ŠUO

Arthur Conan Doyle

4,98

Pusiau siaubo istorija, pusiau prikaustantis detektyvas – ši knyga yra šedevras, pelnytai patenkantis į 200 labiausiai mėgstamų visų laikų britų istorijų sąrašą!

Pageidavimų sąrašą

Prekės kodas 9786094842986 Categories, , , Žymos,

Aprašymas

BASKERVILIŲ ŠUO – garsiausias sero Arthur’o Conan Doyle’o kūrinys apie žymiausio visų laikų seklio Šerloko Holmso ir jo bičiulio daktaro Vatsono nuotykius.

Į garsųjį detektyvą Šerloką Holmsą iš 221B Beikerio gatvės kreipiasi daktaras Mortimeris. Baskervilių dvare nesiliauja keisti nutikimai, kurie kelia nerimą daktarui – ankstesni dvarininkai mįslingomis aplinkybėmis buvo nužudyti ir žmonės nesiliauja kalbėti, kad tai padarė šuo. Į dvarą ketina įsikelti naujas šeimininkas Henris Baskervilis, o daktaras Mortimeris pagrįstai baiminasi, kad jį gali ištikti toks pat likimas, kaip ir ankstesnius dvarininkus…

Ar tikrai šalia dvaro plytinčiame raiste gyvena milžiniškas šuo, kuris užpuola ir nužudo visus Baskervilių giminės atstovus? Negi tai prakeiksmas? Kodėl šią bylą imasi tirti ne Šerlokas Holmsas, o daktaras Vatsonas? Kokiais paslaptingais reikalais tuo metu yra užsiėmęs legendinis Anglijos detektyvas?

Įtampos, siaubo ir netikėtų siužeto vingių gausioje istorijoje laukia patys netikėčiausi atsakymai į klausimus, kuriuos baisu net užduoti.

 

Papildoma informacija

Autorius:

Arthur Conan Doyle

Skaito:

Aldas Stulpinas

Leidėjas:

Klausykla

Tipas:

Audio knyga

Trukmė:

5 val. 44 min.

Kalba:

Lietuvių

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “BASKERVILIŲ ŠUO”

Jums taip pat gali patikti…