MANO DARBUOTOJAI – IDIOTAI

Thomas Erikson

9,98

FENOMENAS PASAULYJE – SERIJA PARDUOTA DAUGIAU NEI 3 MLN. EGZEMPLIORIŲ, DAUGIAU NEI 40 ŠALIŲ! Kaip vadovams dirbti su skirtingų tipų pavaldiniais?

Pageidavimų sąrašą

Prekės kodas 9786094843273 Categories, , Žymos,

Aprašymas

Jei jūsų vaikas neklauso, visada galite pakeisti auklėjimo taktiką.

Jeigu nesusikalbate su draugu ar jis pasirodo esąs tikra rakštis, visada galite nutraukti su juo santykius.

Tačiau jeigu jums atrodo, kad neprognozuojamas yra jūsų bosas, kad jo reikalavimai nepagrįsti, o nurodymai – chaotiški, nėra taip paprasta rasti išeitį. Lygiai taip pat, kaip nėra paprasta atleisti netinkamą darbuotoją.

Net jei jums pasisekė išvengti bendravimo su viršininku iš pragaro, arba, jei esate bosas – su nekompetetingu darbuotoju, vis tiek greičiausiai abu esate patyrę ne itin malonių netikėtumų. Galbūt iš darbuotojo buvo pareikalauta pernelyg daug atsakomybės, bet suteikti per maži įgaliojimai, galbūt jūsų abiejų darbo metodai skirtingi, o gal vadovui atrodo, kad darbuotojas – beviltiškas.

Knygoje MANO DARBUOTOJAI – IDIOTAI, pasitelkiant autoriaus firminę keturių žmonių spalvų tipų sistemą, nagrinėjami pavaldinių ir vadovų santykiai bei teikiami praktiniai patarimai, metodai ir rekomendacijos, kaip dirbti komandoje su skirtingų tipų darbuotojais.

Papildoma informacija

Autorius:

Thomas Erikson

Skaito:

Aldas Stulpinas

Leidėjas:

Klausykla

Tipas:

Audio knyga

Kalba:

Lietuvių

Trukmė:

5 val. 8 min.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “MANO DARBUOTOJAI – IDIOTAI”

Jums taip pat gali patikti…