IŠ PIRMO ŽVILGSNIO

Frida Skybäck

0,00

Klausyk knygos ištraukos NEMOKAMAI!

Ypatingai jausminga istorija apie likimą – kartais tai, ko gyvenime nenori labiausiai, yra tai, ko tau LABIAUSIAI reikia

Pageidavimų sąrašą

Prekės kodas 9786094845581 Categories, Žymos

Aprašymas

Ji manė, kad paveldėtu senutėliu knygynu Londone, ant Temzės upės kranto, kuo skubiau atsikratys, tačiau vos žengusi pro duris – įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio. Ir ne tik jį… IŠ PIRMO ŽVILGSNIO – šiltas, žavus, netikėtų susitikimų ir siužeto vingių kupinas romanas apie tai, kaip namas, pilnas knygų, saujelė nepažįstamų žmonių ir senas kurčias katinas gali paskatinti pradėti gyvenimą iš naujo. Tai jaudinanti istorija, kurioje dabartis susipina su praeitimi, o skaudžios praeities paslaptys ir išdavystės – su nauja meile.

Neseniai netikėtai tapusi našle Šarlotė atsideda verslui, kuriuo, padedama verslo partnerio Henriko, rūpinasi iš savo užmiesčio namo. Ji sutrikusi ir apimta sielvarto, o mėgstamas darbas teikia paguodą. Netikėtai ji gauna žinią: teta, kurios beveik nepažinojo, po mirties paliko tai namą Londone. O name yra knygynas…

Pasirengusi parduoti namą, Šarlotė skrenda į Angliją, kur bankrutuojantis knygynas Temzės krantinėje ir ekscentriški jo darbuotojai laukia jos tarsi išsigelbėjimo. Nors Šarlotė nieko neišmano apie knygų verslą, su nenoriniais prarasti darbo ir knygyną laikančiais savo namais darbuotojais ji greitai sukuria mažą, bet vieningą bendruomenę.

O netrukus į jos širdį pasibeldžia ir nauji jausmai…

Kol Šarlotė stengiasi išsaugoti verslą, ji pajunta, kad knygynas slepia kažkokią istoriją. Kodėl jai niekada nebuvo leista susitikti su savo teta ir kokia tamsi paslaptis slypi šiame name?

Frida Skybäck persikėlė iš Skanios Švedijoje į Londoną dėl naujų verslo perspektyvų, bet atrado ir susižavėjo anglų literatūra, o grįžusi namo pati pradėjo rašyti. Šiuo metu ji gyvena Lunde su vyru ir dviem vaikais. IŠ PIRMO ŽVILGSNIO – jau penktasis jos romanas.

Papildoma informacija

Autorius:

Frida Skybäck

Skaito:

Aldas Stulpinas

Leidėjas:

Klausykla

ISBN:

978-609-484-558-1

Tipas:

Audio knyga

Trukmė:

13 val. 42 min.

Kalba:

Lietuvių

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “IŠ PIRMO ŽVILGSNIO”

Jums taip pat gali patikti…