PURPURINIS VASAROS SAPNAS

Christoffer Holst

12,48

PURPURINIS VASAROS SAPNAS: Nr. 1 bestseleris Skandinavijoje – tobulas atostogų detektyvas, kuriame susipina žmogžudystė, meilė ir Chardonnay…

Pageidavimų sąrašą


Aprašymas

PURPURINIS VASAROS SAPNAS – tobula atostogų knyga, kurioje svaigi meilės istorija susipina su kvapą gniaužiančiu detektyvu. Daug romantikos, šiltų vasariškų vakarų nuostabioje saloje ir nemažai intriguojančių išgyvenimų – tai puikus derinys nepaprastai skaniam romanui.

Silos Storm, gyvenimo būdo žurnalistės, karjera klostosi nekaip, o dar skyrybos su mylimuoju ir tuščios sąskaitos… Svajones apie tolimus fjordus tenka pamiršti, nes santaupų užtenka tik sodo sklypeliui su miniatiūriniu nameliu Bulholmene – turistų pamėgtame spalvingame Stokholmo archipelage.

Svajingoji vietos idilė išsisklaido, kai po tradicinės vasaros saulėgrįžos šventės saloje randama negyva jauna moteris, o Silos gyvenimas pasisuka visiškai nauja linkme. Pasirodo, Sila buvo paskutinė, kuri matė nužudytąją gyvą, todėl liudininkė įtraukiama į tyrimą, kuriam vadovauja labai simpatiškas policininkas Adamas. Šiek tiek išsiblaškiusi vyno gerbėja Sila ir griežtas, visada tobulai atrodantis Adamas yra visiškai skirtingi – galbūt todėl jie ir traukia vienas kitą?

O saloje įvykdoma dar viena žmogžudystė…

Christofferis Holstas – daugybės švediškų bestselerių autorius. Savo romanuose jis pagrindinį dėmesį skiria meilei ir santykiams, o visa tai pagardina intriguojančia detektyvine siužeto linija. Nė vienoje jo knygoje neapsieinama be gero vyno ir skanaus maisto – tai tikrai gardūs kąsneliai mėgstančioms jaukius romantinius detektyvus.

Christofferis pradėjo rašyti dar paauglystėje, įkvėpimo sėmėsi iš Alfredo Hitchcocko filmų ir garsiojo serialo „Seksas ir miestas“.

Naujausi jo romanai, įskaitant ir bestselerį PURPURINIS VASAROS SAPNAS – žavūs romantiniai detektyvai, kuriuos be jokios abejonės pamils visos, besižavinčios Agathos Christie ir Noros Roberts talentais.

Papildoma informacija

Autorius:

Christoffer Holst

Skaito:

Aldas Stulpinas

Leidėjas:

Klausykla

ISBN:

978-609-484-468-3

Tipas:

Audio knyga

Trukmė:

7 val. 38 min.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “PURPURINIS VASAROS SAPNAS”

Jums taip pat gali patikti…