GRANATAI

Jurga Slanka

9,98

Naujas lietuvių autorės Jurgos Slankos, išgarsėjusios romanu BESIVEJANT ŠIRŠĘ, egzotiškas detektyvinis romanas kurio nenuspėjami siužeto vingiai ves nuo Vilniaus iki spalvingojo Stambulo.

Pageidavimų sąrašą


Aprašymas

Chirurgijos klinikoje kone gyvenantis Silvestras nuolat susiduria su situacijomis, kuomet reikia reaguoti žaibiškai, imtis veiksmų, kad išgelbėtų trapią žmogaus gyvybę. Viena iš pacienčių – turkė studentė Ilaida sukelia ne tik įprastinį adrenalino pliūpsnį, bet ir jausmus, kurie jam uždrausti. Juk namie laukia žmona.

Dovanų gauta dėžė granatų tik dar labiau sujaukia mintis…

Kelis kartus bandžiusi gelbėti santuoką ir nurijusi daugybę nuoskaudų, Sandra nuleidžia rankas. Ir spontaniškai priima vos porą kartų matyto vyro kvietimą kartu praleisti Naujųjų metų naktį. Ne bet kur – o čiuožinėjant ant užšalusio ežero.

Sandros draugė Kristina norėtų išsivaduoti nuo niekur nevedančių santykių su švedu Bjornu, tačiau jai niekaip nepavyksta užgniaužti stiprios traukos. Netrukus pasiekia šiurpi žinia – po jų aistringo susitikimo, vyras randamas negyvas. Žiauriai subadytas peiliu.

Kristina dingsta be žinios.

Tačiau kodėl Silvestras atsiduria netoli įvykio vietos, nors gelbėti švedo gyvybę jau buvo per vėlu?

Nejučia paslaptingai susipina visų knygos herojų gyvenimai – Kristinos draugių Ilaidos ir Sandros, chirurgo Silvestro ir policininko Genadijaus. Negana to, Ilaidą pasiekia žinia, kad jos prieš daugelį metų mirusi motina Selin, vis dėlto yra gyva. Ką slepia jos tėvas – galingas Turkijos tiltų statybos verslo magnatas?

Papildoma informacija

Autorius:

Jurga Slanka

Skaito:

Aldas Stulpinas

Leidėjas:

Klausykla

Tipas:

Audio knyga

Trukmė:

13 val. 5 min.

Kalba:

Lietuvių

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “GRANATAI”

Jums taip pat gali patikti…