PABĖGUSI NUOTAKA

Indrė Vakarė

9,98

Tai turėjo būti amžiaus įvykis Lietuvoje – vestuvės, kurias ketino stebėti visa Lietuva. Tačiau lemiamą akimirką nuotaka dingo… Kas atsitiko? Klausykitės naujausio vienos populiariausių lietuvių autorių bibliotekose – Indrės Vakarės 9-ojo romano!

Pageidavimų sąrašą


Aprašymas

Grafas Aleksandras Rojus niekuomet negalėjo suprasti, kodėl žmonės tuokiasi. Kodėl negalima džiaugtis aistra be jokių įsipareigojimų? Juk žmonės – ne paukščiai Ventės rage… Kam tie žiedai? Aleksandro banko sąskaitose – milijonai, garaže – įspūdinga automobilių kolekcija, o lovoje – vis kita gražuolė. Laisvas kaip paukštis, išvaizdus kaip angelas, puolęs kaip velnias… Iškalbingas, sąmojingas, ironiškas grafas Rojus – tikra bėda moterims, bet jo nutempti prie altoriaus nepavyko dar nė vienai.

Joks vyras nėra labiau netinkamas jausmams, kurie netikėtai įsižiebia Doloresos širdyje. Ugnis ir protą temdantis jaudulys. Troškimas nors kartą padaryti gyvenime kažką beprotiško. Žavėtis šiuo vyru – tai tas pats, kas gulti su draugišku liūtu į vieną guolį tikintis, kad užsimiršęs jis tavęs nesuės.

Kur veda aistra grafui Rojui – pavojingiausiam vyrui bet kurios moters širdžiai? Ar Doloresa pasiruošusi paaukoti viską, kuo gyvenime tikėjo? Ir svarbiausia… Ar pagaliau tas, kuris visada išlaiko šaltą protą, pasiduos jausmams, kurie ištirpdys ledus jo širdyje?

Papildoma informacija

Autorius:

Indrė Vakarė

Skaito:

Aldas Stulpinas

Leidėjas:

Klausykla

ISBN:

978-609-484-544-4

Tipas:

Audio knyga

Kalba:

Lietuvių

Trukmė:

5 val. 36 min.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “PABĖGUSI NUOTAKA”

Jums taip pat gali patikti…