KAIMYNAS

Agnė Bausienė
(1 pirkėjo atsiliepimas)

9,98

Kaip ištverti karštas vasaros naktis, kai tavo kūną glosto aistra degantis kaimyno žvilgsnis? Pasinerkite į naują, erotišką ir adrenalino kupiną Agnės bausienės romaną…

Pageidavimų sąrašą


Aprašymas

Amanda mėgaujasi atostogomis ir su malonumu tvarko naujų namų aplinką. Besidarbuodama ji užmeta akį į namą kitoje gatvės pusėje – ten vyksta įsikraustymo darbai. Kas tas paslaptingasis naujasis kaimynas?

Nekilnojamojo turto agentas ir populiaraus striptizo klubo savininkas Geilas džiaugiasi nusprendęs persikraustyti į užmiestį, mėgaujasi tyla ir galimybe rytais bėgioti gamtoje. Jo gyvenimas – kruopščiai sustyguotas, darbotvarkėje nėra vietos trukdžiams ar atsitiktinumams.

Tačiau… vos vienas žvilgsnis į kitapus gatvės saulėkaitoje plušančią merginą ir jis suvokia įkliuvęs. Jį pakeri gražuolės savarankiškumas ir geidulingas kūnas, viliojantis susipažinti.

Nors laukia svarbūs susitikimai, Geilas pasisiūlo gražuolei padėti.

Amanda negali patikėti, kad jis atkreipė į ją dėmesį. Juk Geilas – seksualiausias jos kada nors regėtas vyras, kuris ne tik negali nuleisti nuo Amandos godaus žvilgsnio, bet ir atsispirti nenugalimai traukai. Vos susipažinę, jie meta į šalį visas abejones ir pasineria į nežabotų geismų pasaulį, kuriame slapčiausios erotinės fantazijos tampa realybe.

Tik, deja, karštas ir aistringas vasaros naktis aptemdo Amandos buvęs vaikinas ir Geilo kadaise atstumta mergina. Jiedu susivienija ir imasi keršto plano… Klasta, intrigos ir pavojai gali greitai atvėsinti jausmus. Ar pavyks Amandai ir Geilui išsaugoti meilę?

Papildoma informacija

Autorius:

Agnė Bausienė

Skaito:

Aldas Stulpinas

Leidėjas:

Klausykla

ISBN:

978-609-484-536-9

Tipas:

Audio knyga

Trukmė:

4 val. 34 min.

Kalba:

Lietuvių

1 atsiliepimas apie KAIMYNAS

  1. Monika Patasionkiene (įsigijo produktą)

    Labai patiko, perklausiau per viena diena.

Parašyti atsiliepimą

Jums taip pat gali patikti…