GRAŽIAUSIOS RANKOS DELYJE

Mikael Bergstrand

11,98

Tarptautinis bestseleris, nukeliantis skaitytojus į egzotiškąją Indiją! Iš visų pasaulio moterų švedas Joranas įsimylėjo tą, kuri buvo ištekėjusi… už turtingiausio Indijos pramonės magnato!

Pageidavimų sąrašą

Prekės kodas 9786094843877 Categories, , Žymos

Aprašymas

Kai Joranas, tipiškas švedas ir tikras kontrolės maniakas, praranda darbą ir nusprendžia išvykti į Indiją, gero nelauk. Arba priešingai – lauk tikrai įsimintinos istorijos!

Nors į kelionę sumano leistis su geriausiu draugu Eriku ir turistine grupe, Džaipure Joranas apsinuodija maistu ir lieka vienui vienas.

Neilgam. Pro viešbučio kambario duris tarsi uraganas įsiveržia tekstilės prekeivis Jogis ir įneša į Jorano gyvenimą spalvų.

Nepaprastai ryškių spalvų, kurių pati ryškiausia – Priti Malhotra. Tikra gražuolė Priti tarsi užburiantis kario kvapas įsismelkia į Jorano mintis, tačiau… yra viena bėda. Ji ištekėjusi ne už bet ko, o už galingiausio Indijos verslininko!

Veiksmų planas? Jau paruoštas ir netrukus bus įgyvendintas. Pagal visas švediškas ir indiškas tradicijas.

Mikaelis Bergstrandas dirbo žurnalistu Švedijoje, o 2007 m. persikraustė į Indiją. Ketverius metus su šeima gyveno Naujajame Delyje, kur dirbo korespondentu bei rašytoju. Grįžęs į Malmę jis išleido pirmąjį savo romaną apie draugišką flegmatiką Joraną Borgą. Knyga sulaukė didžiulės sėkmės Švedijoje, ilgą laiką buvo bestselerių viršūnėje. Romanas yra išverstas į dešimt kalbų, pagal jį sukurtas serialas.

Papildoma informacija

Autorius:

Mikael Bergstrand

Skaito:

Aldas Stulpinas

Leidėjas:

Klausykla

Tipas:

Audio knyga

Trukmė:

10 val. 36 min.

Kalba:

Lietuvių

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “GRAŽIAUSIOS RANKOS DELYJE”

Jums taip pat gali patikti…