VIENĄ KARTĄ PRANCŪZIJOJE… Su autorės įgarsintu visiškai nauju epilogu, kurio nerasite spausdintoje knygos versijoje!

Aleksandra M. Aistė

7,48

Izabelė nemėgsta apsipirkimų. Jei ką ir perka, tai tik pilis Prancūzijoje! Tobulas romanas dievinančioms viską, kas prancūziška + su autorės įgarsintu visiškai nauju epilogu, kurio nerasite spausdintoje knygos versijoje!

Pageidavimų sąrašą


Aprašymas

Izabelė nemėgsta apsipirkimų. Jei ką ir perka, tai tik pilis Prancūzijoje! Ypatinga audio knyga – VIENĄ KARTĄ PRANCŪZIJOJE… su autorės įgarsintu visiškai nauju epilogu, kurio nerasite spausdintoje knygos versijoje!

Izabelė visada buvo kitokia, o jos svajonės neįprastos, tačiau šįkart ji nustebino visus. Paveldėjusi senelio santaupas, ji pasiryžta nusipirkti… pilį! Ir ne bet kur, o Prancūzijoje. Nors ne viskas pavyksta taip sklandžiai, kaip ji norėtų, tačiau svajonė ima ir išsipildo. O kartu su ja ateina ir visai nelaukta meilė. Juk apie ją ji visai nesvajojo! Tik ką gi galiausiai pasirinks Izabelė? Ar geraširdį bendradarbį iš Lietuvos? Ar žavųjį nekilnojamojo turto agentą iš Paryžiaus? O gal paslaptingąjį fotografą, kurį ji sutiko… pirkdama bandeles šalia pilies esančioje kepyklėlėje?

Likimas Izabelei paruošė ne vieną staigmeną, o autorė skaitytojams – visiškai netikėtą, bet tiesiog užburiančią romano pabaigą (o gal net dvi!)…

Papildoma informacija

Autorius:

Aleksandra M. Aistė

Skaito:

Aldas Stulpinas

Leidėjas:

Klausykla

Tipas:

Audio knyga

Trukmė:

7 val. 18 min.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “VIENĄ KARTĄ PRANCŪZIJOJE… Su autorės įgarsintu visiškai nauju epilogu, kurio nerasite spausdintoje knygos versijoje!”

Jums taip pat gali patikti…