TĄ VASARĄ PRIE JŪROS

Indrė Vakarė

7,48

Septintasis vienos iš TOP 10 skaitomiausių 2018 m. grožinės literatūros autorių bibliotekose Indrės Vakarės romanas TĄ VASARĄ PRIE JŪROS – dar viena nepamirštama dovana jausmingų istorijų gerbėjoms!

Pageidavimų sąrašą


Aprašymas

Šįkart Jūsų laukia svaiginanti drama, kurioje netrūks adrenalino kupinų akimirkų, o skaitytojos iki paskutinės minutės spėlios: ar lemta pagrindiniams herojams būti kartu?

Tą vasaros vakarą Palangoje, Marijos vestuvių išvakarėse, Vaidas netikėtai prisipažino, kad ją myli… Ir įspėjo: netekėk už Marko.

Praėjus septyneriems metams, jie susitinka gimtajame Kaune. Vaidas – ką tik į Lietuvą grįžęs sėkmingos tarptautinės programavimo įmonės savininkas, nepamiršęs, kad kadaise buvo gėdingai atstumtas. Marija – vis dar tokia pat stulbinamai graži interjero dizainerė, kurios paslaugų jam žūtbūt prireikia.

Marija stengiasi išvengti bendravimo su vyru, nepraleidžiančiu progos ją paerzinti… Ypač tuomet, kai jis tampa Marko išdavystės liudininku ir priverčia pripažinti, kad kadaise buvo teisus ją įspėdamas. Tačiau Vaidas užsidega troškimu pabandyti dar kartą suvilioti moterį, kurią vienintelę iš tiesų mylėjo.

Ilgai slopinta aistra degantys žvilgsniai, artumo ištroškę kūnai ir netikėtos likimo išdaigos vėl įžiebia jausmus, kuriuos jie tiek metų stengėsi užgniaužti…

Papildoma informacija

Autorius:

Indrė Vakarė

Skaito:

Aldas Stulpinas

Leidėjas:

Klausykla

Tipas:

Audio knyga

Trukmė:

5 val. 28 min.

Kalba:

Lietuvių

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “TĄ VASARĄ PRIE JŪROS”

Jums taip pat gali patikti…