ĮKALINTA

Ane Riel

12,98

Bestseleris net 26 šalyse – kriminalinio romano šedevras iš Skandinavijos ĮKALINTA: kritikų lyginamas su geriausiais Stepheno Kingo romanais.

Pageidavimų sąrašą


Aprašymas

Mažoje salelėje, vadinamoje Galva, tarp eglių gyvenančioje Horderių šeimoje viešpatauja taika ir meilė. Tačiau mažoji Horderių dukra Liv, pati to nesuprasdama, auga išvirkščiame pasaulyje – kur gėris yra blogis, kur tiesa – melas, kur tamsa – šviesi, o mirusieji – gyvi.

Tai vaikas, kuriam negalima su niekuo kalbėti, niekam nieko sakyti. Tai vaikas, paslėptas nuo pasaulio.

Džensas Horderis įsitikinęs, kad jo šeima gali būti saugi tik jo pasaulyje, kad tiek jis, tiek kiti artimieji gali būti laimingi tik gyvendami miške, visi kartu. Niekas negali iš jos pasitraukti – visi jie priklauso šiai vietai ir vienas kitam. Tačiau mažoji Liv sulaukia amžiaus, kai privalo lankyti mokyklą, ir Horderių pasaulio tvarka ima aižėti. Džensui tai nepakeliama. Jis daro viską, kad mergaitė liktų atskirta nuo išorinio pasaulio – bet kas, kas kelia pavojų tokiam gyvenimo būdui, turi mirti…

ĮKALINTA – nepaprastai jautrus pasakojimas apie meilę be jokių ribų ir toksišką šeimos pasiaukojimą. Kartu tai sukrečianti istorija apie baimę prarasti, paranoją ir beprotybę.

Psichologinis siaubo trileris apie tai, kaip pernelyg stipri meilė gali pavirsti nesuvokiamu ir neišmatuojamu blogiu.

Papildoma informacija

Autorius:

Ane Riel

Skaito:

Aldas Stulpinas

Leidėjas:

Klausykla

Tipas:

Audio knyga

Trukmė:

7 val. 36 min.

Kalba:

Lietuvių

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “ĮKALINTA”

Jums taip pat gali patikti…