Ką rinksiesi Tu – mirusį laiką ar gyvą laiką?

Kiekvieną dieną, vos pramerkę akis, kiekvienas iš mūsų gauna dovanų 1440 minutes. Būtent tiek laiko trunka viena para. Per ją valgysim, juoksimės, mokysimės, žiūrėsim filmą, naršysim Tik Tok’e, mylėsimės, sportuosim, miegosim… Kaip šias brangias minutes praleisime, priklauso tik nuo mūsų. Ką, garsaus rašytojo Roberto Greeno žodžiais tariant, rinksiesi Tu – mirusį laiką ar gyvą laiką?

Paklausite: o kas yra miręs laikas? Galima ginčytis, kad Tik Tok‘as labai naudingas (iš kur daugiau sužinosi naujausius vegan roll‘sų receptus?), bet daugeliu atveju tai – miręs laikas.

Laikas, kurį praleidai nesąmoningai, po to jautiesi išsekęs, susierzinęs… Mokslininkai yra padarę ne vieną tyrimą, kurio rezultatai šokiruoja – super susijungimas socialiniuose tinkluose verčia mus jaustis vienišesniais, liūdnesniais, pavydesniais…

Gyvas laikas – laikas, kurį skiriate žmonėms, kuriuos mylite. Laikas, kurį sąmoningai skiriate savo tobulėjimui.

Strigai kamštyje? Vėl leisi laiką tuščiomis akimis skroilinant telefone? O gal paklausysi audio knygą?

Atidėtas skrydis? Vietoj dvigubai per brangaus alaus oro uosto restorane gali rinktis paklausyti knygą, kuri pakeis tavo gyvenimą.

Gyvenimas susideda iš 1440 minučių, kurias gauname dovanų kiekvieną sykį pramerkę akis. Jis nuolat mus provokuoja, klausdamas, ką rinksiesi Tu – mirusį laiką ar gyvą laiką?

Ateitis nėra tai, kas nutinka. Ateitis priklauso nuo to, kaip šiandien praleisite tas 1440 minučių.

Nuorodos:

O gal paklausysi audio knygą?

Gali rinktis paklausyti knygą, kuri pakeis tavo gyvenimą 

 

Naujienos

Palikite komentarą